Bajerni trondit Juven, përmbys gjithçka në shtesë (VIDEO)

Juventus e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e sotme kundër Bayernit dhe sikundër nuk pritej nga askush. Italianët shënuan dy  gola  qysh...


Juventus e ka nisur mjaft mirë ndeshjen e sotme kundër Bayernit dhe sikundër nuk pritej nga askush.

Italianët shënuan dy gola qysh në fillim të ndeshjes me anë të Pogba dhe Cuadrado dhe se pjesa e parë u mbyll 0:2 në favor të Juventusit.

Por se gjithçka ka ndryshuar më tej. Bayern ka mundur të barazojë në 2:2 në 45 minutat e dyta.

Levandovski shënoi në minutën e 74=tërt, kurse Muller barazoi në minutën e 92-të.

Duke qenë se në 90 minuta gjithçka përfundoi në barazim dhe po kaq sa ndeshja e parë, dy ekipet shkuan në shtesë.

Bayern nuk u ndal duke shënuar edhe dy gola të tjerë me anë të Alcantara dhe Coman.

Bayerni është ekipi i rradhës që kualifikohet për më tej në çerekfinale të Ligës së Kampioneve. /Albeu.com/


Bajern-Juventus 0-2/ Goli i Kuadradoshttp://www.panorama-sport.com/bajern-juventus-0-2-kuadrado-dyfishon-rezultatin/
Posted by Panorama Sport on Wednesday, March 16, 2016

All Goals HD - Bayern Munich 4-2 Juventus - 16... by Video-Live

Related

Sport 6273854998329126005

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item