Alketa ofendon Endri Priftin, këngëtari braktis spektaklin?

Një episod aspak i këndshëm ka ndodhur mbrëmjen e parë të spektaklit “Your Face Sounds Familiar”. Pas interpretimit të Vasco Rossi...Një episod aspak i këndshëm ka ndodhur mbrëmjen e parë të spektaklit “Your Face Sounds Familiar”. Pas interpretimit të Vasco Rossit, Endri Prifti tentoi të hyjë në batuta me jurinë dhe prezantuesen Alketa Vejsiu por kjo e fundit duket se ia preu shkurt. “Ik qetësohu se flet përçartë”, iu drejtua disa herë Alketa – Endrit, duke i hequr mikrofonin, pasi ky i fundit i bëri disa komplimenta prezantueses. “Je bërë si sirenë sot, se ne të shohim në prova me tuta”, ishin fjalët që duket se i “dogjën” Alketës, e cila nisi të ofendojë këngëtarin. Pas komenteve të jurisë teksa Alketa duhet të përcillte mes konkurentëve të tjerë Endrin, ajo e la atë në hije dhe vazhdoi me numrin e rradhës, Rozana Radin. Video ekskluzive e lapsi.al tregon pikërisht momentin e xhiruar brenda sallës, kur Endri braktis spektaklin…

Related

Showbiz 2606266012854709521

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item