9 muajt e terrorit: Historia tragjike e modeles që torturohej nga i shoqi pervers (FOTO) (VIDEO)

Modelja Berenger Rose mendoi se gjeti dashurinë e jetës së saj kur njohur Shane Cuthbert. Por romanca e tyre e vazhduar me në marte...


Modelja Berenger Rose mendoi se gjeti dashurinë e jetës së saj kur njohur Shane Cuthbert.
Por romanca e tyre e vazhduar me në martesë përfundoi në një dramë për Rose.
I shoqi e torturoi për 9 muaj me radhë duke e rrahur në gjithë mënyrat e mundshme.
Madje ai regjistronte “seancat e rrahjes” dhe ia dërgonte shokëve të tij.
“Filloi e gjitha me një pëllëmbë në fytyrë. Më pas sa vinte e shtohej dhuna”, rrëfen Rose.
27-vjeçarja nga Sidnej, Australi, thotë se nuk e kishte imagjinuar kurrë se mund t’i ndodhte diçka e tillë.
Ajo kishte frikë ta denonconte pasi ai mund ta vriste.
9 muajt e torturës së saj ishin si burg.
Rose thotë se i shoqi edhe pse e rrihte nuk e linte të shkonte në spital.
Të gjithë historinë Rose e tregoi për një revistë ndërkohë që i shoqi u arrestua menjëherë./a.l
TemARelated

Showbiz 9204799141072152432

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item