15 vjet që kërkonte nënën biologjike, 40-vjeçarja bën një zbulim tronditës

Një 40-vjeçare, kërkonte nënën e saj prej më shumë se 15 vjetësh. Ajo është Jenny Thomas nga Nju-Jorku dhe zbuloi diçka që nuk e priste....


Një 40-vjeçare, kërkonte nënën e saj prej më shumë se 15 vjetësh. Ajo është Jenny Thomas nga Nju-Jorku dhe zbuloi diçka që nuk e priste.

Sipas medieve vendase, gruaja ishte braktisur dhe besuar shërbimeve sociale, menjëherë pas ardhjes në jetë. Prej vitesh, siç raporton ‘Metro’, 40-vjeçarja,  ka dëshiruar që të kishte informacion për familjen e saj dhe ëndërronte që t’i takonte për të kuptuar motivet e braktisjes.

Por, nëna e saj Nita Valdez, është një grua që ka punuar së bashku me Jenny Thomas për një kohë të gjatë në spitalin “Rochester”.

“Kur e zbulova mbeta e shokuar. E pashë për kaq shumë kohë dhe ajo nuk më la kurrë që ta kuptoja që unë isha vajza e saj”, deklaroi Jenny.

Nëna biologjike ishte vajza e një ministri të famshëm amerikan dhe familja e saj kishte turp nga shtatzënie jashtë martesore. Për këtë arsye ata vendosën që të mos e ndihmonin që gruaja të sillte  në jetë fëmijën e saj.Related

Kronika 4981046603629284162

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item