“Zgjedhje me kallash dhe atentate ne Partine Siçiliste te don Edvin Kristaq Rames!”

Nga Sali Berisha Sot mediat njoftuan atentatin ndaj biznismeiti te radhes, por kesaj radhe me nje sfond mafioz elektoral brenda Part...

Nga Sali Berisha

Sot mediat njoftuan atentatin ndaj biznismeiti te radhes, por kesaj radhe me nje sfond mafioz elektoral brenda Partise Siçiliste te Shqiperise, me kryetar te perjetepshem dhe te pazgjedhshem, don Edvin Kristaq Ramen.
Sherri midis viktimes, biznesmen i druve te zjarrit dhe agresorve, ka filluar diten e shtune ne pallatin e kultures te qytetit, pikerisht gjate procesit te zgjedhjeve te delegateve per ne Kongresin e kryetarit te perjetshem dhe te pazgjedhshem don Edvin Kristaq Rama.
Natyrisht, perveç mbeshtetjes se don Edvinit duket se dhe konkurenca mafioze ka patur vendin e vet!

Related

Opinione 1085663494257183428

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item