Zbulohen identitetet e dy bosëve shqiptarë të drogës në Itali

Pas arrestimit të dy bosëve të drogës shqiptare në Padova të Italisë janë publikuar sot identitetet e tyre të plota. Ata janë Ilir G...


Pas arrestimit të dy bosëve të drogës shqiptare në Padova të Italisë janë publikuar sot identitetet e tyre të plota.
Ata janë Ilir Gjini 32 vjeç dhe Sulejman Dashja 29 vjeç.
Dy shqiptarët janë cilësuar nga media italiane si bosë të kokainës. Ata kishin 10 vjet që operonin në klubet e natës në zonën e Padovës dhe Kandianës duke krijuar kështu klientelën e tyre dhe perandorinë e pasurimit.
Shpërndarja e drogës bëhej me mjetin e tip BMW në pronësi të shqiptarëve.

Related

Kronika 3752765552385863145

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item