Zbardhet debati… erotik mes Arta Dades dhe Alfred Pezës

Mesa duket brenda Komisioneve Parlamentare nuk ka vetëm debate por edhe tema…erotike. Sot një tjetër përplasje mes deputetëve të PS ka...

Mesa duket brenda Komisioneve Parlamentare nuk ka vetëm debate por edhe tema…erotike.
Sot një tjetër përplasje mes deputetëve të PS ka tqërhequr vemendjen e mediave. Debati u zhvillua mes deputetit Alfred Peza, mbështetës i Edi Ramës dhe kryetares së Komisionit Arta Dade, e cila së fundmi ka mbajtur anën e Ben Blushit.
Kryetarja e Komisionit, Arta Dade i uroi mirëseardhjen, por kjo u shoqërua me batuta jo fort të zakonta për të tilla ambiente, deri madje në nënkuptime erotike.
Ja dialogu Dade­-Peza
Arta Dade: Z. Peza, ju falënderoj për pjesëmarrjen. Bëtë shumë mirë që erdhët, që të rregulloni pak situatën. Shiko si ishim bërë këtu, vetëm femra. Z. Balla ishte i vetmi…
Alfred Peza: Besoj që biem të gjithë dakord që unë dhe kolegu Balla kemi kapacitetet për të përballuar dhe kompensuar situatën.
Arta Dade: Joooo. Nuk besoj të jeni aq të fuqishëm!
Alfred Peza: Epo tani, me provë është kjo punë!
-----------------------------------------
VIDEO:
25 Likes1,149 views

Related

Shqipëria 7837934042616847293

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item