Ymeri: Mustafa e Thaçi, vampirë që po ia pinë gjakun Kosovës

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka deklaruar se organizimet e opozitës po vazhdojë dhe protesta nuk do të ndalet sepse...


Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka deklaruar se organizimet e opozitës po vazhdojë dhe protesta nuk do të ndalet sepse intensiteti i shkatërrimit të shtetit po vazhdon për interesat e Hashim Thaçit e Isa Mustafës.
Ymeri në një konferencë për media ka thënë se Hashim Thaçi nuk mund të jetë president pasi është drejtpërsëdrejti personi që i nënshkroi marrëveshjen për Asociacionin dhe demarkacionin me Malin e Zi.
42 Likes5,689 views
Ai ka thënë se policia ka ndërhyrë në shesh dhe ka hequr tendat që kanë pasur leje të vendosen.
“Mllefi popullor është duke u rritur nga e gjithë popullata. Organizimet tona po vazhdojnë edhe do të vazhdojnë”, ka thënë ai, duke shtuar se Mustafa e Thaçi janë vampirë që po ia pinë gjakun Kosovës.
Ai ka folur edhe për 18 deputetët e opozitës që sipas tij po keqtrajtohen nga Policia. Sipas tij, Glauk Konjuvca është arrestuar dhe është arrestimi me arbitrar sepse ka qenë i akuzuar në vitin 2009.

Related

Top Lajm 6734946839598900868

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item