Videolajm/ Tmerri i vajzës, hidhet në rrugë për t’i shpëtuar ngacmimit të maniakut

Videoja e mëposhtme shfaq momentet kur një vajzë në Britaninë e Madhe, në tentativë për t’i shpëtuar ngacmimit seksual të një maniaku...


Videoja e mëposhtme shfaq momentet kur një vajzë në Britaninë e Madhe, në tentativë për t’i shpëtuar ngacmimit seksual të një maniaku rrezikon jetën duke u hedhur në mes të rrugës me trafik të rënduar.
Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Mançesterit.
Siç shihet në pamje, maniaku tenton ta prekë vajzën 25-vjeçare nga të pasmet dhe ajo hidhet në rrugë e tmerruar.
Fatmirësisht ajo arriti të shpëtojë dhe bëri dënoncim në polici, ndërkohë strukturat e zbatimit të ligjit vijojnë punën për ndalimin e maniakut.

Related

Kronika 6216116835282823628

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item