Videolajm/ Amatori shënon një prej golave më të bukur në histori

Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar në një ndeshje amatore. Futbolli është sporti më i popullarizuar në botë, për shkak të golav...


Një gol i jashtëzakonshëm është shënuar në një ndeshje amatore.
Futbolli është sporti më i popullarizuar në botë, për shkak të golave dhe lojës së paparashikueshme.
Pikërisht diçka e tillë ka ndodhur në një ndeshje amatore, ku është shënuar një gol i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë.


Videolajm/ Amatori shënon një prej golave më të bukur në historiNjë gol i jashtëzakonshëm është shënuar në një ndeshje amatore.Futbolli është sporti më i popullarizuar në botë, për shkak të golave dhe lojës së paparashikueshme.Pikërisht diçka e tillë ka ndodhur në një ndeshje amatore, ku është shënuar një gol i jashtëzakonshëm nga gjuajtja e lirë.
Posted by Tetova News on Tuesday, February 23, 2016

Related

Sport 2510022409075509994

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item