VIDEO/ Përleshje e dhunshme mes afganëve dhe sirianëve për një ferexhe

Një përleshje e dhunshme ka ndodhur në një kamp në Belgjikë mes sirianëve dhe irakenëve që u përplasën me një grup afganësh. Më shum...


Një përleshje e dhunshme ka ndodhur në një kamp në Belgjikë mes sirianëve dhe irakenëve që u përplasën me një grup afganësh.
Më shumë se 100 vetë morën pjesë në përleshjen me shkopinj, gurë dhe çfarë t’u zinte dora.
Shkaku i sherrit ishte një vazjë siriane që nuk kishte vendosur ferexhenë.
Ajo u tall nga disa afganë për këtë arsye.
Kaq mjaftoi që të niste sherri masiv.
Policia shkoi menjëherë në vendngjarje duke arrestuar dhjetra vetë.


Related

Bota 1627307932839569965

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item