VIDEO/ ‘Pensionisti’ martohet me të miturën në mes të Nju Jorkut, tërbohen kalimtarët

Para disa ditësh një eksperiment social u bë në Lindjen e Mesme. I njëjti eksperiment u bë edhe dje në Nju Jork. Një 62-vjeçar i ...


Para disa ditësh një eksperiment social u bë në Lindjen e Mesme.
I njëjti eksperiment u bë edhe dje në Nju Jork.
Një 62-vjeçar i veshur me kostum pozon para kamerës me “nusen” e tij 12-vjeçare.
Turma revoltohet nga ky fakt dhe gati e dhunojnë të moshuarin.
Por më pas u shpjegohet se janë të dy aktorë dhe video është pjesë e një fushate sensibilizimi.

Related

Video 8585663555563334565

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item