VIDEO/ “Batmobile”: Super mjeti i blinduar rus që e ka zili edhe SHBA

Presidenti rus Vladimir Putin ka inspektuar personalisht një mjet të ri të blinduar që po prodhohet nga rusët. Është cilësuar si “Ba...


Presidenti rus Vladimir Putin ka inspektuar personalisht një mjet të ri të blinduar që po prodhohet nga rusët.
Është cilësuar si “Batmobile” dhe është një mjet super modern.
Ato do të përdoren nga forcat speciale “Spetsnaz”.
Nuk dihet ende se kur do të jenë operative, por ato janë unike në botë.
Siç shihet edhe nga pamjet konstrukti i tyre është i frikshëm.


Related

Video 8506509914060393978

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item