“Uragani Trump”, Republikanët me plan sekret për ta ndalur (FOTO) (VIDEO)

Duket një mision i pamundur të ndalësh Donald Trump në garën e tij për Shtëpinë e Bardhë. Miliarderi njujorkez është i papërmbajtur dh...

Duket një mision i pamundur të ndalësh Donald Trump në garën e tij për Shtëpinë e Bardhë.
Miliarderi njujorkez është i papërmbajtur dhe nominimi i tij duket gjë e sigurtë.
Por Partia Republikane duket se nuk është aspak e kënaqur me këtë kandidim.
Në SHBA flitet për një “plan sekret” për të ndalur kandidimin e Trump.
Sipas zërave, Republikanët planifikojnë të futin në garë një emër të fortë, Mitt Romney.
Romney kandidoi dhe humbi përballë Obamës në 2012, por Republikanët besojnë se ai mund të ndalë Trumpin në rrugën e tij drejt Shtëpisë së Bardhë.
“Uragani Trump”, Republikanët me plan sekret për ta ndalurDuket një mision i pamundur të ndalësh Donald Trump në garën e tij për Shtëpinë e Bardhë.Miliarderi njujorkez është i papërmbajtur dhe nominimi i tij duket gjë e sigurtë.Por Partia Republikane duket se nuk është aspak e kënaqur me këtë kandidim.Në SHBA flitet për një “plan sekret” për të ndalur kandidimin e Trump.Sipas zërave, Republikanët planifikojnë të futin në garë një emër të fortë, Mitt Romney.Romney kandidoi dhe humbi përballë Obamës në 2012, por Republikanët besojnë se ai mund të ndalë Trumpin në rrugën e tij drejt Shtëpisë së Bardhë.
Posted by Tetova News on Monday, February 29, 2016

Related

Top Lajm 2165664825431787456

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item