Trump i tërbuar: Cruz ma vodhi fitoren

Donald Trumpin nuk e zë vendi. Ai duket se nuk e pranon dot humbjen dhe është hedhur në sulm ndaj kandidatit Ted Cruz. “Cruz nuk...


Donald Trumpin nuk e zë vendi.
Ai duket se nuk e pranon dot humbjen dhe është hedhur në sulm ndaj kandidatit Ted Cruz.
“Cruz nuk fitoi, ai e vodhi fitoren”, ka deklaruar miliarderi njujorkez.
Sipas Trump, kandidat Ben Carson deklaroi para votimit në Iowa se do të tërhiqet nga gara dhe për këtë arsye votuesit vendosën për Cruz.
“Cruz duhet të pranojë mashtrimin ose fitorja e tij do të bëhet nul”, tha Trump.

Related

Botë 4948055807985470496

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item