Tmerr! Rrihen me shkopinj tifozët e Partizanit dhe Tiranës në mes të ditës (Video)

Dihet se kur vjen puna për te futbolli, shqiptarët janë gjaknxehtë. Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e sherrit masiv mes tifo...


Dihet se kur vjen puna për te futbolli, shqiptarët janë gjaknxehtë. Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e sherrit masiv mes tifozëve të Partizanit dhe asaj të Tiranës, javën e kaluar, kur dy tifozeritë janë përplasur në afërsi të rrugës “Myslym Shyri” pranë Gjykatës së Lartë.
Në një video të publikuar nga grupimi i tifozëve të Partizanit, “Ultras Guerrils”, duket momenti kur tifozët përleshen me shkopinj, rripa e shishe, ndërsa ndezin edhe flakadanë në rrugë.


Tmerr! Rrihen me shkopinj tifozët e Partizanit dhe Tiranës në mes të ditës (+18)Dihet se kur vjen puna për te futbolli, shqiptarët janë gjaknxehtë. Në rrjetet sociale janë publikuar pamjet e sherrit masiv mes tifozëve të Partizanit dhe asaj të Tiranës, javën e kaluar, kur dy tifozeritë janë përplasur në afërsi të rrugës “Myslym Shyri” pranë Gjykatës së Lartë.Në një video të publikuar nga grupimi i tifozëve të Partizanit, “Ultras Guerrils”, duket momenti kur tifozët përleshen me shkopinj, rripa e shishe, ndërsa ndezin edhe flakadanë në rrugë.
Posted by Tetova News on Sunday, February 21, 2016

Related

Video 4201858695949467428

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item