Të gjithë në këmbë, fiton DiCaprio! (VIDEO)

Sapo është zbuluar se Leonardo DiCaprio është fituesi i çmimit Oscar për aktorin më të mirë,e gjithë salla në “Dolby Theatre” ka “shpë...


Sapo është zbuluar se Leonardo DiCaprio është fituesi i çmimit Oscar për aktorin më të mirë,e gjithë salla në “Dolby Theatre” ka “shpërthyer”.
Kolegët dhe ë pranishmit janë ngritur në këmbë për të duartrokitur fitoren e aktorit, pas shumë nominimeve.
Leo, i gjithi duke buzëqeshur, ka dhënë një fjalim shumë të bukur dhe ka falënderuar bashkëpunëtorët si në filmin “The Revenant” ashtu edhe ata në gjithë karrierën e tij, duke mos harruar as regjisorin e madh Martin Scorsese.Video nga
Oscars 2016
The Oscars Red Carpet


7 Likes757 views

1 Like410 views
1 Like975 views
1 Like516 views
3 Likes203 views

Related

Video 9001809107466723188

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item