Sonila Meço ka një mesazh për vjehrrën e saj…

Sonila Mecco ka zgjedhur ta ndajë me miqtë e saj dhe publikun mendimin që ajo ka për vjehrrën. Në një postim në rrjetet sociale, gazet...


Sonila Mecco ka zgjedhur ta ndajë me miqtë e saj dhe publikun mendimin që ajo ka për vjehrrën. Në një postim në rrjetet sociale, gazetarja shprehet mirënjohëse ndërsa përmes fjalëve shpjegon raportin mes saj dhe mamasë së bashkëshortit.
Postimi i plotë i Meços
Gjithmone e qete, e kujdesshme, e bute dhe e embel, gruaja qe solli ne jete bashkeshortin tim e sot kujdeset per te voglen tone nuk kerkon asnjehere vemendje. Vec jep, me kenaqesine e nje gruaje qe do te shohe te lumtur te shtrenjtet e saj. Per mua eshte e shenjte, nga dashuria e saj jane rritur dy njerezit me te rendesishem te jetes sime…”, shkruan Sonila.
Me tej, ne mesazhin e saj ajo vazhdon:”Ndaj sot do t’ja kushtoj une gjithe vemendjen e botes, sepse e di se ne cdo dite tjeter te vitit ajo harron boten per ne.
Gezuar ditelindjen Irma, grua e jashtezakonshme!
Faleminderit per nenen, gjyshen dhe maminen e mire ne Ty!

Related

Showbiz 5868911793048237215

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item