Shqiptari joshte femra në FB dhe i përdhunonte

  Një shqiptar 39-vjeçar, emigrant i parregullt në Itali, është arrestuar. Arrestimi i tij është bërë sepse përmes një profili të r...

 

Një shqiptar 39-vjeçar, emigrant i parregullt në Itali, është arrestuar.
Arrestimi i tij është bërë sepse përmes një profili të rremë në “Facebook” joshte femra dhe më pas i përdhunonte.
Mediat italiane raportojnë sot se mbi shqiptarin rëndojnë së paku tre denoncime nga tre vajza të moshave 17, 20 dhe 23 vjeçe, që e kanë akuzuar atë për përdhunim.

Related

Kronika 5543628541920806668

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item