Shqiptari hidhet nga kati i gjashtë në ikje nga policia në Gjermani

Në Rostock, një 21 vjeçar shqiptar është hedhur nga kati i gjashtë i banesës së tij për të ikur nga policia gjermane. Si pasojë e kë...


Në Rostock, një 21 vjeçar shqiptar është hedhur nga kati i gjashtë i banesës së tij për të ikur nga policia gjermane.
Si pasojë e kësaj raportohet se ai ka pasur disa thyerje në këmbë, por nuk ishte në rrezik për jetë.
Punëtorët e Zyrës për Migracion dhe dy policë e kishin vizituar atë pasditen e djeshme.
21 vjeçari kishte mbyllur derën me çelës, për të kërcyer më pas nga kati i gjashtë.
Sipas raporteve thuhet se policia gjermane e kishte kërkuar atë për ta dëbuar nga Gjermania.

Related

Top Lajm 2928983857011483561

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item