Shkodër, vuante nga depresioni, vetëvritet me armë 34-vjeçari

Një person është vetëvrarë në Shkodër, duke qëlluar veten me armë zjarri. Burime policore lokale bëjnë të ditur se viktima është ident...


Një person është vetëvrarë në Shkodër, duke qëlluar veten me armë zjarri. Burime policore lokale bëjnë të ditur se viktima është identifikuar me inicialet L.S dhe i moshës 34-vjeç.
Sipas burimeve, shkak i vetëvrasjes së të riut, me banim në fshatin Vuksanaj, dyshohet të ketë qenë gjendja depresive.
Në vendin e ngjarjes uniformat blu sekuestruan armën e krimit, model 56, një krehër dhe gëzhojën e plumbit të qëlluar.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Shkodrës për procedimin e mëtejshëm të çështjes.

Pamje nga Shkodra:Related

Kronika 8638912143579139478

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item