Shikoni çfarë kanë bërë të huajt me këngën e Erës (Video)

Era Istrefi me të vërtetë po kap majat dhe depërtimi i saj në tregun ndërkombëtar me këngën "Bonbon" nuk ka të ndalur...
Era Istrefi me të vërtetë po kap majat dhe depërtimi i saj në tregun ndërkombëtar me këngën "Bonbon" nuk ka të ndalur

Pas sukseseve të mëdha të këngës së saj me statistika (shikime, komente dhe pëlqime në YouTube), së fundmi, si dëshmi për suksesin e saj janë edhe disa video, shkruan lajmi.net.
Me një kërkim të thjeshtë në YouTube mund të gjeni se si me këngën e Erës të huajt kanë bërë remix, cover, video ilustruese, tutoriale, apo edhe koreografi vallëzimi.
Për më shumë, ndiqni videot më poshtë. /lajmi.netRelated

Showbiz 4605405096120272992

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item