Rrëzohet avioni, 23 të vdekur në Nepal (VIDEO)

Një aksident ajror ka nddohur sot në Nepal, me pasojë vdekjen e 23 personave. Avioni i kompanisë “Tara Air”, është rrëzuar në malet ...


Një aksident ajror ka nddohur sot në Nepal, me pasojë vdekjen e 23 personave.
Avioni i kompanisë “Tara Air”, është rrëzuar në malet perëndimore të Nepalit.
Ai ka qenë duke fluturuar nga nga qyteti Pokhara në Jomson dhe ka humbur kontaktet me kontrollorët shumë shpejt pasi është nisur.
Shkaqet e aksidentit nuk dihen ende. Shumica e personave në bord ishin nepalezë.

Related

Bota 7785696821215747214

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item