Rrëfehet modelja kolumbiane: Ja nata ime me Kristiano Ronaldon (FOTO)

  Sulmuesi i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, duket se e ka kaluar festën e Krishtlindjeve në një shoqri mjaft të mirë. Modelja nga Kolum...


 Sulmuesi i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, duket se e ka kaluar festën e Krishtlindjeve në një shoqri mjaft të mirë. Modelja nga Kolumbia, Nataly Rincon, ka rrëfyer se ka kaluar një natë të zjarrtë me portugezin.
Në një intervistë për mediat vendase, ajo ka rrëfyer se u njoh me portugezin në një restorant në Miami.
“Unë kam qenë në një restorant dhe Cristiano ishte në tryezën tjetër. Ne kemi parë njëri-tjetrin dhe menjëherë filloi flirtimi.
Pastaj dikush erdhi në tryezën time dhe tha se, ai donte që të më takonte”, – ka deklaruar ajo.
“Unë nuk do t’iu tregoj nëse kam qenë në dhomën e hotelit të Ronaldos, por mund t’ju them se, ne jemi ndarë në orën 2:30 pas mesnatës”,- ka rrëfyer bukuroshja.
Related

Showbiz 1974341282728417205

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item