Reagon Rexhep Selimi pas zgjedhjes së Thaçit president

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka reaguar pas zgjedhjes së Hashim Thaçit si president të Kosovës. “S'di pse m'...


Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka reaguar pas zgjedhjes së Hashim Thaçit si president të Kosovës.

“S'di pse m'u kujtua kënga "OJ SERBI OJ SHTRIGË E VJETËR" dhe vargjet e kësaj kënge:

Bajonetat po i numërojnë votat,
Beogradi i cakrron gotat...”, ka shkruar Selimi në Facebook./A.M.

S'di pse m'u kujtua kënga "OJ SERBI OJ SHTRIGË E VJETËR" dhe vargjet e kësaj kënge: Bajonetat po i numërojnë votat, Beogradi i cakrron gotat...
Posted by Rexhep Selimi on Friday, February 26, 2016

Related

Lajme 6684850188317270603

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item