Provoni këtë maskë kundër rënies së flokëve

Kjo është një maskë mjaft e përshtatshme për parandalimin e rënjes së flokut dhe ndihmon shumë në rritje të tij. Përbërësit e kësaj ma...


Kjo është një maskë mjaft e përshtatshme për parandalimin e rënjes së flokut dhe ndihmon shumë në rritje të tij. Përbërësit e kësaj maske janë të thjeshtë. Përdoreni 2-3 herë në javë për rezultate të mira.
Përbërësit:
1 e verdhë e vezës
2 lugë çaji jeshil (lëngu)
Përgatitja:
Rrahim të verdhën e vezës derisa të bëhet homogjene dhe më pas shtojmë 2 lugët e çajit jeshil dhe përziejmë ende.
Aplikimi:
Masën e krijuar vendoseni në skalpin e kokës dhe shpërndajeni në mënyrë homogjene në gjithë kokën tuaj, shkruan femina. Pasi ta keni shpërndarë mbulojeni kokën me një rrobë ose mbulesë. Mbajeni për 30 minuta.
Përdoreni 2-3 herë në javë për rezultate të mira.
Kjo përzierje përmban 4 vitamina, A, B, D, E dhe ndikon në mënyrë të drejtpërdrejtë në forcimin e folikulit të flokut.

Related

Shëndet & estetikë 5546529213090872045

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item