Prezantueses së BBC-së i bie të fikët në transmetim direkt (VIDEO)

Një prezantueseje të BBC-së i ka rënë të fikët gjatë transmetimit direkt. Rachel Mackley u ndie keq gjatë transmetimit të rubrikës së m...


Një prezantueseje të BBC-së i ka rënë të fikët gjatë transmetimit direkt. Rachel Mackley u ndie keq gjatë transmetimit të rubrikës së motit. Pasi u tërhoq mbrapa, ajo u tha shikuesve dhe kolegëve në studio: “Më vjen keq, po më bie të fikët”.
Kamerat u kthyen menjëherë nga dy gazetarët në studio, ndërsa stafi i erdhi në ndihmë prezantueses 33-vjeçare të motit, nënë e një fëmije.
Pak më vonë, një prej kolegëve të saj shkoi në “Tuiter” se kishte komunikuar me Rachel-in dhe ajo ishte në gjendje të mirë nën kujdesin e mjekëve.


Related

Video 8007660411631741779

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item