Pedofili 68-vjeçar nga Vora kishte filmuar edhe vajzën e vet duke bërë seks me të shoqin

Pak ditë më parë, Italia ekstradoi nga Shqipëria 68-vjeçarin Ahmet Dedej. Ai akuzohet se kërcënonte një 14-vjeçare italiane me foto ...


Pak ditë më parë, Italia ekstradoi nga Shqipëria 68-vjeçarin Ahmet Dedej.
Ai akuzohet se kërcënonte një 14-vjeçare italiane me foto dhe video porno.
Por, hetimet e autoriteteve italiane kanë zbuluar të tjera perversitete të 68-vjeçarit nga Vora.
Ai kishte filmuar edhe vajzën e vet duke bërë seks me të shoqin.
Pamjet janë gjetur në kompjuterin e tij.
Madje, 68-vjeçari kishte foto edhe të mbesës së vet minorene.
Në total, atij i janë gjetur 52 foto me përmbajtje pornografike, kryesisht të vajzave minorene.

Related

Kronika 6851167943970038668

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item