Paditet 26 vjeçari, dhunonte të fejuarën 33 vjeçare

Një 26 –vjeçar me iniciale F.H., nga qyteti i Durrës është paditur për dhunë në familje ndaj bashkëjetueses së tij, 7 vite më e madhe....


Një 26 –vjeçar me iniciale F.H., nga qyteti i Durrës është paditur për dhunë në familje ndaj bashkëjetueses së tij, 7 vite më e madhe.

Sipas policisë së qytetit bregdetar 33-vjeçarja N.B ka marrë urdhër-mbrojtje dhe tani i iu nuk mundet t’i afrohet dot deri në një distancë të përcaktuar nga gjykata.

Mësohet se 26-vjeçari me inicialet F.H. prej muajsh e rrihte si dhe ushtronte dhunë psikologjike ndaj saj.

Related

Kronika 3980835547754873927

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item