Në radhë për të blerë petullën 100 dollarë (VIDEO)

Petulla e ëmbël amerikane (doughnut ose donut) është pjesë e menusë së përditshme dhe kushton lirë, më pak se një dollar. Por tani në ...


Petulla e ëmbël amerikane (doughnut ose donut) është pjesë e menusë së përditshme dhe kushton lirë, më pak se një dollar. Por tani në shitje është një lloj i veçantë që kushton 100 dollarë.
Kuzhinieri atë e quan “Golden Cristal Ube” të mbushur me krem me shije shampanje dhe të lyer me përbërjen që i jep ngjyrë ari.
“Disa mund të thonë se çmimi është i lartë por njerëzit po presin në rradhë për të marrë” thotë pronari Bjorn DelaCruz.
“Nuk e besoja që do të merrnin nga dhjetë copë”.
Ja si përgatitet

Related

Video 1742692138198510457

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item