Moskë, një grua del me kokën e një vajze në dorë e thërret “Allahu Akbar” (VIDEO)

Një skenë horror është parë këtë mëngjes në Moskë. Një grua e veshur me të zeza është shfaqur me kokën e prerë të një fëmije, duke t...


Një skenë horror është parë këtë mëngjes në Moskë.
Një grua e veshur me të zeza është shfaqur me kokën e prerë të një fëmije, duke thërritur “Allahu Akbar”.
Ajo kërcënoi se kishte bombë dhe do të hidhej në erë, por më pas është neutralizuar nga policia.
Gruaja besohet se ka qenë kujdestare fëmijësh.
Sipas medias ruse, koka që mbante ajo në dorë i përket një vajze 3-4 vjeç.
Vajza ishte gjetur e vdekur pa kokë në shtëpinë e saj, të cilës i ishte vënë flaka.
Në ato momente, prindërit e saj kishin dalë me djalin.Video nga
Oscars 2016
The Oscars Red Carpet


7 Likes757 views

1 Like410 views
1 Like975 views
1 Like516 views
3 Likes203 views

Related

Botë 2404479131064441004

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item