Modelja Daniela Tamayo shfaq asetet bombastike

  Qe ne moshe te re dalloi per format e saj trupore, dhe u kerkua te behej pjese  e kopertinave te revistave me te mira amerikane. N...


 Qe ne moshe te re dalloi per format e saj trupore, dhe u kerkua te behej pjese  e kopertinave te revistave me te mira amerikane.
Ngjitja e saj ne karrieren e modes ishte stratosferike. Filloi te punoje qe ne moshen 18 vjeçare.
Daniela tani 27 vjeç gezon reputacion te mire ne fushen e modes

Related

Showbiz 7851954997776842760

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item