Mila Kunis lutet për Kanye West

Mila Kunis ka hyrë në mesin e Kristen Bell dhe Kathryn Hahn në një fotografi qesharake të postuar në internet. “Në sheshxhirim dhe d...


Mila Kunis ka hyrë në mesin e Kristen Bell dhe Kathryn Hahn në një fotografi qesharake të postuar në internet.
“Në sheshxhirim dhe duke u lutur për Kanye”, ka shkruar Kristen për këtë imazh të postuar në llogarinë e saj në Instagram.
Kjo fotografi është shkrepur gjatë xhirimeve të filmit Bad Moms, dhe fillimisht ishte postuar në Twitter pas një jave që Kanye u ankua se ishte në borxh për rreth 53 milionë dollarë, transmeton Klan Kosova.

Related

Showbiz 320837853648343495

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item