Masat e rrepta të sigurisë, si u ruajt Kerry në Tiranë (FOTO+VIDEO)

Vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry në Tiranë u mbyll me vetëm një incidentet të vogël. Uniformat e Policisë ...Vizita e Sekretarit amerikan të Shtetit, John Kerry në Tiranë u mbyll me vetëm një incidentet të vogël. Uniformat e Policisë së Shtetit shoqëruan një të ri në sheshin “Skënderbej”, pasi thirri “Siria, Siria” dhe në shpinë mbante një çantë. Më pas e gjithë vizita nuk ka pasur asnjë problem.Related

Top Lajm 5942817582424891937

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item