“Lidhja ime sekrete me Bill Clinton dhe çfarë më tha për Hillary-n”

Ish-Miss Arkansas në SHBA ka rrë fyer në një intervistë për “Daily Mail” historinë e saj të dashurisë më ish-presidentin amerikan, Bil...


Ish-Miss Arkansas në SHBA ka rrë fyer në një intervistë për “Daily Mail” historinë e saj të dashurisë më ish-presidentin amerikan, Bill Clinton.
Sally Miller duke folur për lidhjen e tyre që zgjati rreth tre muaj, tregon sesi Cliton e joshte duke kërcyer në dhomën e gjumit dhe duke luajtur me saksofon.
Miller dhe Clinton patë një histori dashurie në vitin 1983, thotë ajo për “Daily Mail”. Cliton në atë kohë Guvernator i Arkansas ishte i martuar me Hillary Clinton.
Sipas Miller, çifti ka një pakt për të mos folur për marrëdhënien e tyre për shkak të zgjedhjeve presidenciale.

Ndonëse për lidhjen e tyre ajo ka folur dhe në vitin 1992, Miller është e frikësuar për jetën e saj duke thënë se, nëse vdes “e vetëvrarë” kjo nuk duhet besuar.
“Asaj (Hillary) nuk i intereson çfarë them për Bill, është një lajm i vjetër ky. Por, ajo ka frikë për atë çfarë Bill më ka thënë për atë. Ajo imagjinon sesa di unë për të nga ato që më ka thënë Bill”, shprehet ish-Miss-i.
Miller pretendon se Hillary Clinton është lesbike pasi këtë gjë ia ka pohuar vetë ish-presidenti amerikan.

“Më ka thënë se ajo pëlqen më shumë femrat sesa meshkujt. Hillary merr dhe drogë gjithashtu”, thotë Miller, e cila sot fle duke mbajtur afër një armë gjysmëautomatike.
Ndërsa psr vetë Bill Clinton ajo thotë: “Bill nuk është burri më i pashëm. Por, ai të bën të ndihesh se ke një trup të jashtëzakonshëm dhe mbi të gjitha të bën të ndihesh e bukur. Nuk ka shumë meshkuj që e bëjnë femrën të ndihet në këtë mënyrë”.

Related

Top Lajm 707156140154905837

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item