Kozeta Turishta, e para gazetare shqiptare në studion e lajmeve të CNN

Kozeta Turishta bëhet e para shqiptare që ulet në studion më të madhe të lajmeve në botë, CNN. Sipas një bisede me Kozetën, gazetarja sh...

Kozeta Turishta bëhet e para shqiptare që ulet në studion më të madhe të lajmeve në botë, CNN.
Sipas një bisede me Kozetën, gazetarja shqiptare tha se misioni i saj vazhdon të jetë surprizë.
Kozeta Tuishta e nisi karrierën e saj në qytetin e lindjes, Shkodër, dhe më pas në Tirane, ku punoi në televizionet kryesore.

Related

Diaspora 8809915029611120259

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item