Kaos në Athinë: Mijëra refugjatë të dëshpëruar pushtojnë sheshet (FOTO)

Më shumë se 100 mijë emigrantë kanë shkuar në Greqi vetëm në dy muajt e parë të 2016. Teksa kryeministri Cipras i ka bërë thirrje...
Më shumë se 100 mijë emigrantë kanë shkuar në Greqi vetëm në dy muajt e parë të 2016.
Teksa kryeministri Cipras i ka bërë thirrje urgjente Bashkimit Europian për një zgjidhje, refugjatët e dëshpëruar kanë pushtuar sheshet e Athinës dhe ishujt grekë.Kaosi është shtuar pas vendimit të Maqedonisë për mbylljen e kufijve.
Dy ditë më parë dy refugjatë tentuan të vetëvaren nga dëshpërimi.
Fotot e mëposhtme tregojnë gjendjen në Athinën e përfshirë nga kaosi dhe ishujt grekë.Kaos në Athinë: Mijëra refugjatë të dëshpëruar pushtojnë sheshetMë shumë se 100 mijë emigrantë kanë shkuar në Greqi...
Posted by Tetova News on Sunday, February 28, 2016


FOTOT e mahnitshme! Kafshë të tillë nuk keni parë ndonjëherëAlbinot janë mjaft të njohur për shkak të veçantisë së tyre,: ngjyrës së zbehtë të lëkurës.Por një fotograf ka mbledhur disa foto të kafshëve që vuajnë nga “albinizmi”.Elefant i bardhë, gjirafa e bardhë e disa kafshë të tjera që çudisin me pamjen e tyre.
Posted by Tetova News on Sunday, February 28, 2016

Related

Top Lajm 3804564817149125545

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item