Ja kush është biznesmeni që u gjet në shtëpinë e Xhesika Ndojit (FOTO) (VIDEO)

Historia e mashkullit që u ndalua nga policia në shtëpinë e motrës së Xhesika Ndojit tashmë është kthyer në telenovelë. Policia ka lës...


Historia e mashkullit që u ndalua nga policia në shtëpinë e motrës së Xhesika Ndojit tashmë është kthyer në telenovelë.

Policia ka lëshuar një deklaratë për këtë rast.

Sipas policisë, 38-vjeçari, banues në Yzberisht, ka hyrë me zor në shtëpinë e motrës së Xhesika Ndojit, në kohën që në shtëpi ka qenë edhe kjo e fundit.

“Më datë 17.02.2016, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin B.P., vjeç 38, banues në Yzberisht, pasi dyshohet se rreth orës 15.00, ka hyrë pa pëlqimin e saj, në banesën e një 29 vjeçareje. Neni 112 i Kodit Penal”, thuhet në deklaratën e policisë.

Por, në media thuhet se ai është gjetur me mbathje nga policia.

Pak e çuditshme që të ketë hyrë me zor dhe të ketë përfunduar me mbathje.

Për më tepër, që denoncimi në polici nuk është bërë as nga Xhesika dhe as nga motra e saj.Xhesika Ndoj: Ja pse e refuzova ofertën për seks të deputetit të PD-sëKëngëtarja Xhesika Ndoji tregon në një intervistë për Panorama Online se ka marrë një ofertë nga një deputet i Partisë Demokratike për të kaluar një natë me të, por ajo e ka refuzuar.Ndoji thotë se deputeti është nga Veriu dhe i ka kërkuar numrin e llogarisë bankare, por përgjigjja e saj ka qenë “ti nuk më pëlqen”.A është e vërtetë që një deputet shqiptar ju ka ofruar para në këmbim të një nate me të?Po është e vërtetë, unë para 3-4 ditësh kam bërë një status në Facebook që ka ndenjur 20 minuta dhe më pas të gjitha portalet e kanë marrë. Një portal tjetër ashtu si ju më ka marrë në telefon dhe më ka pyetur për ta konfirmuar nëse është e vërtetë dhe unë i kam thënë po.Si ju ka ardhur kjo ofertë, nëpërmjet telefonit, mesazheve apo takimeve private?Oferta ka ardhur nëpërmjet një mikeshës sime të ngushtë, që i ka thënë se do takim me mua me çdo kusht. I ka thënë për të dalë për dreka, për darka, por unë s’kam pranuar.Çfarë konkretisht ka ofruar?I ka thënë do ta mbaj si goc sheiku, ça do më të të them, vetëm të më japë numrin e llogarisë ka thënë. Ai nuk e ka ditur fare që jam këngëtare, e ka ditur që jam modele, pasi më ka parë në një vend me mikeshën time, është fiksuar keq fare dhe ka kërkuar të më takojë. Mikesha ime i ka thënë më vjen keq por është punë që nuk bëhet. Madje më kanë marrë shoqet në telefon dhe më kanë thënë ‘budallaqe’ pse nuk ke pranuar (qesh), por i kam thënë “s’dua nuk më pëlqen”.Nuk ju pëlqen deputeti?(qesh) Jo, nuk më pëlqen.Është i martuar?Po, i martuarËshtë deputet i PS?Jo, i Partisë DemokratikeDeputet i qarkut të Tiranës?Jo, i Veriut.Emri?Emri nuk bëhet i ditur.Intervistoi: Arisa Liço
Posted by Tetova News on Wednesday, February 3, 2016Related

Showbiz 7353065074225754351

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item