Itali, kapet banda e shqiptarëve, u thyenin dhëmbët viktimave

Policia e Casoria, në Napoli Itali ka arrestuar 3 anëtarët e fundit një bande hajdutësh shqiptarë të cilët dhunonin brutalisht viktima...


Policia e Casoria, në Napoli Itali ka arrestuar 3 anëtarët e fundit një bande hajdutësh shqiptarë të cilët dhunonin brutalisht viktimat e tyre, disa herë duke iu shkulur edhe dhëmbët.

5 anëtarët e tjerë të të njëjtës bandë ishin vënë në pranga nga policia në muajin dhjetor.
Grabitjet nga këta presnoa kryheshin zakonisht gjatë natës, kur të veshur me të zeza dhe të maskuar hynin me forcë nëpër banesa, torturonin banorët dhe kërcënonin këdo, duke mos kursyer as fëmijët.

Related

Kronika 792690237553602436

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item