I futet në shtëpi, i moshuari vret me armë të sëmurin mendor

Një vrasje ka ndodhur në Shkodër, ku një person është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka gjetur vdekjen. Sipas burimeve, mësoh...


Një vrasje ka ndodhur në Shkodër, ku një person është qëlluar me armë zjarri dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.
Sipas burimeve, mësohet se i vrari është një person që mendohet se vuan nga probleme mendore. Ngjarja ka ndodhur në fshati Shtoj i ri. Viktima është gjetur në banesën e Ndokë Vecajt, 76 vjeç.
Sipas burimeve, mesohet se viktima kishte hyre ne banesen e 76-vjeçarit. Ky i fundit e ka qelluar me arme zjarri pa paralajmerim dhe pa e pare se cili ishte.

Related

Kronika 7866256119592260810

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item