Hajdutja më seksi në botë dënohet me 90 ditë burg dhe nënshkruan kontratë mode (FOTO)

Një grua e cila është pagëzuar si “hajdutja më e nxehtë në botë” pasi fotot e saj bënë bujë në Facebook ka arritur të marrë si një dën...


Një grua e cila është pagëzuar si “hajdutja më e nxehtë në botë” pasi fotot e saj bënë bujë në Facebook ka arritur të marrë si një dënim me burg ashtu edhe një kontratë modelimi.
Stéphanie Beaudoin u arrestua më 2014-n pasi udhëhiqte një bandë adoleshentësh hadjutë të cilët kishin plaçkitur 39 shtëpi duke marrë sende luksi, si dhe para me vlerë deri në 50 mijë euro.
Truri i bandës, që atëhere ishte 21 vjeç, mori famë ndërkombëtare pasi fotot e saj provokuese me bikini përfunduan në gazetat e të gjithë botës.
Këtë javë Beaudoin u dënua me 90 ditë burg ku do të shkojë vetëm në fund-javë, ndërkohë që nga e hëna në të premten do të jetë e lirë.
Related

Kronika 5543239164004369452

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item