Goditet në ecje me makinën e tij BMW X5 me plumb në kokë, biznesmeni Nard Ndoka

Leonard Ndoka, një biznesmen 46-vjeçar, është qëlluar me plumb në kokë në Lezhë. Ai ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij BMW X5...


Leonard Ndoka, një biznesmen 46-vjeçar, është qëlluar me plumb në kokë në Lezhë.
Ai ka qenë duke udhëtuar me automjetin e tij BMW X5, kur është qëlluar nga një tjetër automjet.
46-vjeçari aktualisht ndodhet në spital, në gjendje të rëndë.
Ndoka është biznesmen i lëndëve drusore.
Për momentin nuk dihen rrethanat dhe autorët e krimit.
Raportohet se të shtunën ai ka pasur një konflikt me një person, i cili tashmë është shpallur në kërkim nga policia.

Related

Kronika 2007223455626148134

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item