Gjendet e vdekur recepsionistja Papës, ishte shtatzënë

Recepsionistja e Papës është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në periferi të qytetit të Romës. Miriam Wuolou, me origjinë nga Eritrea...

Recepsionistja e Papës është gjetur e vdekur në apartamentin e saj në periferi të qytetit të Romës. Miriam Wuolou, me origjinë nga Eritrea, 34 vjeçe, ishte shtatzënë 7 muajshe.
Ajo vuante nga një formë e diabetit, për shkak të të cilit mjekët i kishin rekomanduar të shmangte shtatzëninë.
Policia po heton në pistën e vdekjes për shkak të problemeve shëndetësore. Aktualisht po merren në pyetje ish-bashkëshorti, familjarët dhe i dashuri aktual, i cili mendohet se është një polic i Vatikanit.


Related

Kronika 1848772956182139495

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item