FOTOT/ Nis udhëtimin rreth botës me fustan nusërie, por…

  Një shtetase çeke i ka dhënë fund martesës së saj jo të lumtur dhe ka nisur një udhëtim rreth botës me fustanin e nusërisë. Pavlina...

 Një shtetase çeke i ka dhënë fund martesës së saj jo të lumtur dhe ka nisur një udhëtim rreth botës me fustanin e nusërisë.

Pavlina Melicharova mendoi se kishte ardhur koha të niste një aventurë ne jetën e saj.
49-vjeçarja shëtiti shumë shtete si: Turqia, India, Tajlanda, Nepali, Mianmari, EBA, Malajzia, Singapori dhe Gjeorgjia.
Por thuajse në çdo vend ku shkoi i propozuan për martesë.
Veshja e fustanit të nusërisë mesa duket perceptohej si një ftesë e hapur nga njerëzit në shtetet që vizitoi.
Ajo thotë se shpreson të frymëzojë të tjerët për të bërë ndryshime pozitive në jetët e tyre.Related

Reportazhe 7045906316275403646

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item