FOTOT/ Jeta super luksoze e fëmijëve pasanikë të Rusisë

Një përmbledhje e llogarive të Instagramit të të rinjve pasanikë rusë tregon jetën e tyre të shfrenuar. Pasanikët rusë lundrojnë m...


Një përmbledhje e llogarive të Instagramit të të rinjve pasanikë rusë tregon jetën e tyre të shfrenuar.
Pasanikët rusë lundrojnë mes luksit duke pozuar krah jahteve privatë, makinave luksozë dhe avionëve.


Related

Fotografi 1183794869730988753

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item