FOTOT/ 50 Cent publikon foto duke ‘lundruar’ në para, por…

Reperi i njohur amerikan 50 Cent ka publikuar në Instagram disa foto ku shihet me tufa të mëdha parash. Këngëtari i ka vënë dollarët “pa...

Reperi i njohur amerikan 50 Cent ka publikuar në Instagram disa foto ku shihet me tufa të mëdha parash.
Këngëtari i ka vënë dollarët “palë”.
Por menjëherë ai është thirrur nga gjykata.
Pak muaj më parë reperi deklaroi falimentimin.
Ndaj gjykatësi e ka thirrur të japë llogari për këto para.
50 Cent humbi një gjyq para pak kohësh dhe i duhet të paguajë 7 mln dollarë, por mendohet se reperi shpalli falimentimin vetëm për të shmangur pagesën e gjobës.Related

Fotografi 7415985155054288149

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item