FOTO LAJM/ “Hot girls”, ja çfarë ndjek Lulzim Basha në Instagram

Lulzim Basha duket se është i apasionuar pas “vajzave të nxehta”. Të paktën kjo kuptohet nëse sheh faqen e tij zyrtare në Instagram....


Lulzim Basha duket se është i apasionuar pas “vajzave të nxehta”.
Të paktën kjo kuptohet nëse sheh faqen e tij zyrtare në Instagram.
Ai është fans dhe ndjek faqen hotgirls.al, ku shfaqen foto të femrave që pozojnë pothuajse nudo.


Related

Showbiz 3016500231770016615

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item