Familja angleze shokohet nga një vizitë e papritur

Një familje angleze ka mbetur e shokuar pasi shtëpinë e tyre e ka vizituar një mysafir të cilin as që e imagjinoni. Gjatë kohës së aca...

Një familje angleze ka mbetur e shokuar pasi shtëpinë e tyre e ka vizituar një mysafir të cilin as që e imagjinoni.
Gjatë kohës së acarit dhe të ngricave në rrugët e Edinburgut ka qenë një person i cili ka humbur kontrollin me automjet e tij dhe është future në dhomën e ndenjës tek një familje.
Fatmirësisht ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit kur në dhomën e ndenjës nuk kishte asnjeri.

Related

Kronika 8135451032076106041

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item