E pushojnë nga puna, 58 vjeçari pëson infarkt dhe vdes

Një tjetër tragjedi në familjet shqiptare. Një 58 vjeçar ka humbur jetës si pasojë e një infakti pasi u pushua nga puna padrejtësisht....


Një tjetër tragjedi në familjet shqiptare. Një 58 vjeçar ka humbur jetës si pasojë e një infakti pasi u pushua nga puna padrejtësisht.
Ngjarja e dhimshme ka ndodhur në Shkodër. Ferid Rama, 58 vjeç ka vdekur pas një goditje në zemër, ndërsa sapo ishte pushuar nga puna në OSHEE-në e Shkodrës, nga drejtori i ri i porsa emëruar, Xhevat Mllca, i cili ka paralajmëruar se do të largojë edhe 25 persona të tjerë nga puna.
Denoncimin e bën publik ish kryetarja e parlamentit, deputetja e Shkodrës, Jozefina Topalli.

Related

Kronika 8695199286457463781

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item