Donika Kadaj-Bujupi, Pal Lekaj dhe Besa Baftiu janë dërguar në paraburgim (FOTO) (VIDEO+LIVE)

Deputetët e opozitës, pas përjashtimit nga Kuvendi, ata janë nxjerrë me forcë jashtë saj, ndërsa deputetet Besa Baftiu dhe Donika Kad...

Deputetët e opozitës, pas përjashtimit nga Kuvendi, ata janë nxjerrë me forcë jashtë saj, ndërsa deputetet Besa Baftiu dhe Donika Kadaj-Bujupi dhe Pal Lekaj janë duke u dërguar në paraburgim, kanë bërë të ditur VV-ja dhe AAK-ja.

“Deputetët e opozitës filluan t’i nxjerrin me dhunë nga salla e Kuvendit. Deputetet Besa Baftiu dhe Donika Kadaj janë duke u dërguar në paraburgim”, ka thënë VV-ja, transmeton Koha.net.
“Policia e Kosovës ka arrestuar deputetët e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, shefe e grupit parlamentar të AAK-së dhe deputetin Pal Lekaj. Ata në këto momente po mbahen në departamentin e krimeve të rënda në Prishtinë”, ka bërë të ditur AAK-ja. 
Related

Top Lajm 8767706265728819778

Arkivi

Kontakt

Name

Email *

Message *

STUDJESA PETROL

item